O nás

S kaderníkom má zákazník dlhodobý vzťah. Nie je to len jednorázová služba či predaj produktu. Každý vzťah je založený na dôvere a vzájomných sympatiách.

U nás toto puto radi budujeme.

môj PRÍBEH

Kde to všetko začalo

Na začiatku je vždy vzdelanie. Kadernícke umenie najskôr ako záľuba a prepojenie krásy a sveta módy. Neskôr ako celoživotný smer.

Po skončení strednej kaderníckej školy som niekoľko mesiacov pracovala v kaderníckom salóne v Senici, no čoskoro som si otvorila vlastný salón, ktorý od roku 2003 prevádzkujem na rovnakej adrese v Holíči.

Vzdelávanie a školenia ma sprevádzajú celý život. Vďaka nim a zvyšovaniu profesijnej odbornosti som mala príležitosť pracovať na rôznych projektoch ako napr. fotenia do katalógov, časopisov, vlasová vizáž pre Miss Záhoria a tiež sa mi podarilo získať 3x nomináciu v najprestížnejšej kaderníckej súťaži Hairdressing Awards Czech & Slovak.

Počas mojej kaderníckej praxe som pracovala s Viacerými značkami vlasovej kozmetiky od Welly, cez L’Oreal až po Schwarzkopf Professional, kde som istý čas pôsobila v školiteľskom tíme pre vzdelávanie kaderníkov. Neskôr od roku 2013 po absolvovaní viacerých chemických školení a zmene životného štýlu som začala pracovať so značkou KEVIN.MURPHY, s ktorou pracujem až dodnes.


Monika Petríková

v centre pozornosti

Fakty & Čísla

Čas je relatívny a čísla nie sú dôležité. Je ale dobré vedieť čo už máme za sebou.

rokov kaderníckej praxe

nominácie v súťaži Kaderník roka

rokov ako eko salon

roky praxe v školiteľskom tíme pre kaderníkov

Prečo my?

Naše benefity

Objednávky na termín

Nečakáte. Každá návšteva je dohodnutá na konkrétny čas.

Robíme to s láskou

Máme radi to, čo robíme a robíme to tak, ako by to bolo pre nás. Je to naše meno, naša vizitka.

Kvalita vlasovej kozmetiky

Vyberáme len kvalitné kvalitné zdroje a sme hrdí na to, že pracujeme so značkou KEVIN.MURPHY.

Kreatívne nápady

Vieme čo je "IN" a vieme povedať či sa to hodí aj k Vašej osobnosti, tvári a naopak.

Vernostný program

Vážime si vernosť a pokiaľ ste náš stály zákazník, máme pre Vás odmenu vo forme vernostného programu plného benefitov.

Občerstvenie

Nájdete u nás ponuku dobrej kávy a BIO čajov značky Sonnentor, s ktorými si môžete spríjemniť návštevu v našom salóne.

odporúčania

Čo o nás hovoria zákazníci

"Útulný salónik a príjemná majiteľka s vysokou odbornosťou, ktorá je benefitom pre každú ženu a výsledky jej práce sa naozaj pozitívne odzrkadľujú na Vašich vláskoch. Určite má svoj efekt aj odborné poradenstvo, nakoľko dôležitým faktorom je zvolenie vhodných odtieňov, ale aj strihu a komplexnej starostlivosti. Pre mňa určite TOP."

Miroslava V., Holíč

"Odporúčam. Odchádzala som maximálne spokojná a nemala som slov. Monika presne vystihla, čo som chcela a to som už veľmi dlho neodchádzala od kaderníčky tak veľmi spokojná 😊. Ďakujem."

Mária B., Holíč

"Bola som zákazníčkou viacerých kaderníctiev, no salón Moniky Petríkovej navštevujem cca 13 rokov. Majiteľka vyniká svojou profesionalitou. Benefitom pre mňa je vlasová kozmetika Kevin Murphy. Majiteľka dokázala skĺbiť svoju profesionalitu s príjemným prístupom a záujmom o svoje zákazníčky. Dnes môžem povedať, že sme aj priateľky 😊"

Danka J., Holíč

"Už mám svoj vek a ukazujú sa prvé šediny. Vlasy mi rednú a ich kvalita sa mení. V Monikinom kaderníctve je však niečo iné. Moje vlasy majú vždy krásnu prirodzenú farbu vďaka vysokokvalitným farbám, ich kvalita sa zlepšuje a nepadajú tak často. A to vďaka prírodnej báze farieb, ktoré používa. Moje vlasy ožili a sú v tých najlepších rukách. Ďakujem Moni, že sa trpezlivo staráš o moje extra jemné vlásky a že im dovolíš vyzerať cool, aj keď nie sú úplne top a dokonca mi aj časom opäť narástli do dĺžky. O inej starostlivosti o svoje vlasy ani neuvažujem. Monika odborne poradí, je rýchla a super milá a veeeľmi prírodná, takže Vašim vlasom ulahodí. Okrem iného má mega kávu a je s ňou výborný relax. Dámy, vrelo odporúčam."

Lenka H., Holíč

"Mončine kaderko by som odporučila všetkými 10-timi. Chodím k nej už veeeeľmi dlho, ani si nepamätám odkedy a aj napriek tomu, že som sa odsťahovala 70km ďaleko, neodišla som a zostala vernou zákazníčkou. Monča vie super poradiť a u nej som prešla aj podstatnou zmenou účesu, čo ju potešilo asi najviac. Jej by som zverila svoje vlasy aj kebyže chcem znova podstúpiť zmenu. Má rada výzvy a vie čo robí. Ide s dobou, vzdeláva sa v oblasti, v ktorej pracuje a nezaostáva. Teším sa na ďalšie návštevy 🤗😉"

Mirka H., Nové mesto nad Váhom

Adresa

Ružová 2990/34A, 908 51 Holíč

Zavolajte nám

+421 905 718 499